Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 19 kwietnia 2020 r.

Ogłoszenia


  1. W kościele i na placu kościelnym obowiązuje bezwzględny obowiązek zasłaniania ust i nosa. Osoby, które się nie dostosują do tego obowiązku będą musiały opuścić kościół. Wiem, że jest to trudne (dla innych dziwne), ale chyba musimy się przyzwyczaić do noszenia masek.
  2. Od poniedziałku 20 kwietnia br. w naszym kościele będą mogły przebywać łącznie 33 osoby. Na liturgię zapraszamy przede wszystkim ofiarodawców intencji. Codziennie będzie też można przystąpić do Komunii św. po koronce do Bożego Miłosierdzia. Bardzo proszę, by każdy przychodził na koronkę tylko raz w tygodniu, dając innym osobom sposobność do przyjęcia Komunii św.
  3. Na cmentarzach od poniedziałku 20 kwietnia br. obowiązuje zasada dystansowania się, a w pogrzebie może brać udział 50 osób nie licząc posługujących.
  4. Na naszej stronie parafialnej parafianaklo.pl publikowane są intencje mszy świętych oraz ogłoszenia. Tam też znajdziecie link do transmisji nabożeństw z naszego kościoła. Zachęcam do łączenia się z nami przez Internet.
  5. Okazja do spowiedzi świętej będzie przed każdą mszą świętą.
  6. W sobotę zapraszamy rolników na poranną mszę i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Marka. Polecam też wszystkim modlitwę z prośbą o deszcz.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na kościół do skarbon w kościele lub przelewem.
  8. O posprzątanie kościoła prosimy osoby spoza grupy ryzyka z ul. Konopnickiej, Lompy i Klimasa. Proszę przed sprzątaniem skontaktować się z proboszczem.
  9. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy, szczególnie Paniom dekoratorkom i służbie liturgicznej. Dziękuję też tym, którzy podzielili się swoimi darami z plebanijnym stołem.


Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski

tel.: 77 5466422

e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego