Ogłoszenia parafialne 2 czerwca 2024 r.

1.     Zachęcamy do udziału w codziennych procesjach ku czci Najświętszego Sakramentu, które zakończymy w czwartek procesją do ołtarza przy kaplicy na ul. Kościelnej.

2.   W dniach 4-5 czerwca kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3.    W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca oraz nabożeństwa z nimi związane. W piątek odbędzie się obchód chorych.

4.   W niedzielę 9 czerwca przed kościołem odbędzie się comiesięczna zbiórka na cele remontowe.

5.    Na rzecz budowy kościoła św. Jana Pawła II w Opolu zebraliśmy 1239 zł. Bóg zapłać.

6.    Zapraszamy na wycieczkę w sobotę 8 czerwca. Jedziemy do Srebrnej Góry gdzie będziemy zwiedzać największą twierdzę górską w Europie oraz do Henrykowa, do pięknego zespołu klasztornego i miejsca, gdzie przechowywana jest tzw. Księga Henrykowska. Wyjazd o 7:30 spod kościoła, powrót ok. 19:30.

7.    7. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w intencji ojców, których prosimy o poprowadzenie tego nabożeństwa.

8.    W piątek 14 czerwca odbędzie się Dekanalne Czuwanie Młodzieży w parafii NSPJ w Gogolinie. Wyruszamy o godz. 19:00, zapisy u proboszcza do środy przed czuwaniem.

9.    W sobotę 15 czerwca prosimy mężczyzn z parafii o pomocy w pracach przy domu spotkań. Trzeba zdjąć resztę starego sufitu i przygotować podłoże pod ocieplenie stropu. Trzeba też uporządkować nieco obejście wokół domu spotkań. Startujemy o godz. 8:00 i prace potrwają do ok. 13:00.

10.       Zapraszamy na seans filmu Wolni. Podróż do wnętrza w kinie Helios-Karolinka w Opolu w niedzielę 16 czerwca o godz. 18:30. Koszt biletu - 16 zł. Dojazd we własnym zakresie. Zapisy do niedzieli 9 czerwca w zakrystii.

11.    Bóg zapłać za utrzymanie porządku w kościele. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy parafian z ul. Strzeleckiej 33-72, a w kolejnym tygodniu z ul. Strzeleckiej 73-100.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła
Kancelaria parafialna czynna:
wtorek po wieczornej mszy świętej do godz. 19:30; środa godz. 8:45-10:00;
nieczynna 4-5 czerwca
nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001 W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego
Gazetka parafialna “U Piotra i Pawła” jest wydawana przez parafię Św. Ap Piotra i Pawła w Nakle i przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty.