Ogłoszenia parafialne 2 maja 2021 r.

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe o godz. 15:30 w Grabowie.
  2. Spotkanie dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy i wszystkich zainteresowanych odbędzie się w Domu spotkań w środę o godz. 19:00. Jest jeszcze kilka wonnych miejsc, choć lista szybko się zapełnia. Szczegóły na stronie internetowej. Koszt wyjazdu to 3500 PLN i 70 Euro. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  3. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka przed kościołem na cele remontowe. W Grabowie na ten cel zostanie przeznaczona kolekta.
  4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. odbędzie się w kościele w piątek po mszy świętej szkolnej. Po spotkaniu z dziećmi odbędzie się spotkanie z ich rodzicami o godz. 19:30 w Domu Spotkań.
  5. Msze święte w maju są sprawowane wieczorem. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiali od poniedziałku do piątku po mszach świętych wieczornych, w sobotę o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 15:30.
  6. W najbliższy poniedziałek nabożeństwo majowe w języku niemieckim. Odnowimy także Jasnogórskie Śluby Narodu. Zapraszamy.
  7. Nabożeństwo i msza św. popołudniowa w niedzielę są sprawowane na placu w Grabowie.
  8. Co do obecności w kościele od poniedziałku wracamy do systemu karteczkowego ? z tyłu w koszu będą leżały kartki z numerami, które wchodzący do kościoła powinni zabrać do ławki i oddać wychodząc. Jeżeli w koszyczku nie będzie numerów, to nie można już wejść do kościoła.
  9. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego.
  10. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i obejściu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul.  Dzierżonia nr. 1-11.

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski