Ogłoszenia parafialne 2 sierpnia 2020 r.

Ogłoszenia 2 sierpnia 2020 r.

1. Dziś nie ma nabożeństwa popołudniowego.
  2. Kancelaria parafialna będzie czynna:
  • w poniedziałek po wieczornej mszy świętej do g. 19:30,
  • w czwartek po porannej mszy świętej.
  1. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:30 na plebanii.
  2. W najnowszym Gościu niedzielnym o stwierdzeniu nieważności małżeństwa, gotyckich katedrach oraz o polskich serafitkach z Teksasu.
  3. We wtorek przypada święto patronalne apostolatu ?Margaretka?, którego członkowie modlą się za kapłanów. Wywodzi się on z Medjugorie i jest odpowiedzią na orędzia Matki Bożej, która pragnie aby chrześcijanie umieścili kapłanów w centrum swej modlitwy, swoich serc i myśli. Apostolat wziął nazwę od kwiatu margaretki. W centrum symbolicznego kwiatka wpisane jest nazwisko księdza, a wokół niego na siedmiu płatkach nazwiska osób, które przed Najświętszym Sakramentem składają przyrzeczenie wieczystej modlitwy za kapłanów.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Warto znaleźć czas w czwartek na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz na spowiedź. W piątek po porannej mszy świętej uczcimy Najświętsze Serca Pana Jezusa.
  5. Dziękujemy wszystkim naszym dobrodziejom i ofiarodawcom. Bóg zapłać także tym parafianom, którzy zadbali o czystość w naszej świątyni oraz w obejściu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Strzeleckiej nr. 1-10.
  1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło