Ogłoszenia parafialne 20 czerwca 2021 r.

1. Gościmy dziś ks. Daniela Chudalę. Wygłosi on do nas słowo, a po mszach będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
  2. Od dziś rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Św. Ap. Piotra i Pawła. Chcemy duchowo przygotować się do naszej uroczystości patronalnej.
  3. W kościele może być zajętych 50% miejsc. Od soboty 26 czerwca w  kościele będzie mogło być zajętych 75% miejsc. Do limitu osób nie są wliczani ci, którzy zostali zaszczepieni. Przypominamy, że Biskup Opolski odwołał dyspensę od uczestnictwa we mszy świętej. Od najbliższej niedzieli w  Internecie będzie transmitowana tylko suma.
  4. W piątek po mszy szkolnej, o godz. 18:00 zbiórka ministrantów w kościele.
  5. W przyszłą sobotę o godz. 9:00 rozpocznie się obchód chorych.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość odpustową. Sumistą będzie i słowo wygłosi ks. mgr-lic. Marcin Królik, proboszcz parafii w  Miasteczku Śląskim i pracownik Sądu Diecezji Gliwickiej.
  7. Na cele remontowe zebraliśmy 3600 zł i 20 €. Bóg zapłać wszystkim składającym ofiary w kościele i bezpośrednio na konto.
  8. W czerwcu od poniedziałku do piątku po mszy świętej, w sobotę o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 15:30, zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  9. Dziękujemy parafianom, którzy zaangażowali się w prace przy montażu ogrodzenia na cmentarzu. W kolejną sobotę od godz. 8:00 będziemy kontynuowali prace na cmentarzu. Prosimy wszystkich ochotników o pomoc.
  10. Młodzież pracującą, studiującą, pełnoletnią zapraszamy na wakacyjny wyjazd w  Alpy, do miejscowości Niederthai, w terminie od 26 do 31 sierpnia. Wszystkich zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt z proboszczem.
  11. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego.
  12. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i  obejściu. O  posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. przedszkolnej oraz  Kani nry 11-30. Jest wyznaczona większa grupa osób, gdyż będzie to generalne sprzątanie przed odpustem.

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 – 17:20 i czwartek: 8:45-10:00