Ogłoszenia parafialne 21 czerwca 2020 r.

21 czerwca 2020

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z nowenną przed odpustem. Zapraszamy także na nabożeństwa w ciągu tygodnia. W nowennie będziemy odmawiali wspólnie następującą modlitwę: Święci Apostołowie Pawle i Piotrze, uproście mi żywą wiarę, nadzieję mocną i miłość doskonałą, zaparcie się samego siebie, cierpliwość w przeciwnościach, gorliwość w modlitwie i wypełnianiu obowiązków, czystość serca, oddanie się woli Bożej i dotrwanie w Jego łasce aż do śmierci. Amen.
  2. W minioną niedzielę na cele remontowe zebraliśmy 3970 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Zaś w ramach #gaszynchallenge zebraliśmy 825 zł. Dziękujemy za spontaniczną akcję.
  3. We wtorek o godz. 19:00 na plebanii spotkanie trzeciego roku przygotowania do bierzmowania, kl. VIII i I ponadpodstawowa.
  4. Okazja do spowiedzi przed odpustem w piątek od godz. 16:30 oraz w sobotę od godz. 17:00.
  5. W sobotę od godz. 9:00 obchód chorych przed uroczystością odpustową. Nadal odwiedzani są tylko chętni, którzy zgłoszą wolę przyjęcia księdza.
  6. Przypominamy, że rodzice dzieci pierwszokomunijnych maja jeszcze tydzień na spotkanie podsumowujące formację. Spotkanie należy ustalić na grupie kontaktowej lub bezpośrednio z księdzem proboszczem.
  7. Prosimy o uregulowanie ofiar za groby na cmentarzu. Opłatę jak zwykle można wnieść u p. Teresy Fesser.
  8. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek po mszy świętej.
  9. Za tydzień w niedzielę przypada nasza uroczystość odpustowa. Tegorocznym sumistą i kaznodzieją będzie ks. Sebastian Bensz, proboszcz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku.
  10. W dniach 27-28 czerwca na Górze św. Anny odbędzie się doroczna Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców.
  11. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego.
  12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy osoby z ul. Nowej i Polnej.
  1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski

tel.: 77 5466422