Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 22 maja 2022 r.

 1. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe są odprawiane po mszy świętej wieczornej, a w niedziele w ramach nabożeństwa popołudniowego. UWAGA! W najbliższą sobotę nie będzie nabożeństwa majowego, ale kościół będzie otwarty i będzie można się pomodlić, lub odmówić modlitwy w domu lub pod krzyżami.
 2. W tym tygodniu przypadają Dni modlitw o urodzaje. W związku z nimi odbędą się procesje i nabożeństwa, których porządek znajduje się w rozpisce intencji.
 3. Trwa konkurs na nazwę naszej gazetki parafialnej. Propozycje mogą nadsyłać wszyscy na messengera oraz e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl. Już pojawiły się pierwsze propozycje.
 4. Bóg zapłać firmie Alt-Rad za wymianę furtki i bramy przy Domu Marii.
 5. Dziękujemy młodzieży, która zaangażowała się w przygotowanie i  poprowadzenie czuwania dekanalnego. Młodzież parafii, zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19:30 w Domu Marii. Tematem spotkanie będzie między innymi sierpniowy wyjazd do Austrii.
 1. Bóg zapłać osobom, które zadbały o nasz kościół w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy parafian z  ul. Kani 31-40. Jednocześnie prosimy, by na kolejny tydzień do porządkowania obejścia kościoła i jego wnętrza przygotowali się rodzice dzieci, które za rok przystąpią do I  Komunii świętej.​

  Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

  ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

  Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

  tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

  nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

  Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego