Ogłoszenia parafialne 24 kwietnia 2022 r.

1. Zachęcamy dziś do udziału w nabożeństwie ku czci Miłosierdzia Bożego. Można przy tej okazji uzyskać odpust zupełny.
  2. Na cele remontowe zebraliśmy 4330 PLN oraz 50 €.
  3. W poniedziałek o godz. 18:00 sprawowana będzie msza święta przez wstawiennictwo św. Marka. Po niej odbędzie się procesja. Zapraszamy wszystkich mających jakikolwiek areał uprawny.
  4. Chętnych członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz wszystkich chętnych parafian zapraszamy do Domu Marii na kolejne spotkanie synodalne w środę o godz. 19:30.
  5. W czwartek o godz. 18:30 w kościele św. Marcina w Tarnowie Opolskim odbędzie się próba dla młodzieży, która ma przyjąć sakrament bierzmowania. Po próbie odbędzie się spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, gdyż bardzo ważne jest by sakramenty przyjmować w stanie łaski uświęcającej. Całej wspólnocie parafialnej polecamy naszą młodzież – módlcie się za nich w tym czasie.
  6. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy kolejny Tydzień Biblijny.
  7. Na pielgrzymkę do Ziemi Świętej zostało już dosłownie kilka wolnych miejsc. Chętni mogą zapisywać się w zakrystii lub kancelarii, a także przez formularz na stronie internetowej parafii w Opolu-Gosławicach: www.parafiagoslawice.pl » Aktualności » Pielgrzymka do Ziemi Świętej.
  8. Pragniemy ogłosić, że nasze Róże Różańcowe otrzymały swoich patronów, którymi są: św. Anna, św. Elżbieta, św. Rita, św. Jadwiga, św. Barbara, bł. Maria Luiza Merkert, św. Jacek.
  9. Wielkie Bóg zapłać składamy wszystkim osobom, które pracowały nad przygotowaniem Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy osobom, które zadbały o porządek w kościele i wokół niego, Paniom, które przygotowały dekoracje i wystrój kościoła, naszym organistom, Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz Mariankom i wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w liturgię.
  10. Prosimy osoby, które tego jeszcze nie zrobiły by w poniedziałek oddały kartony w ramach akcji „Paczka dla Ukrainy”.
  1. O posprzątanie kościoła w najbliższy wtorek prosimy parafian z  ul. Kościuszki, Wiśniowej i Kopalińskiej.

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;