Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 24 maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne 24 maja 2020 r.


  1. Osoby, które jeszcze nie przystąpiły do komunii wielkanocnej mają na to jeszcze tydzień, do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Okazja do spowiedzi jest od poniedziałku do soboty przed każdą mszą świętą lub nabożeństwem, a w niedzielę przed pierwszą mszą świętą.
  2. Zapraszamy na, ostatnie w tym roku, nabożeństwa majowe. Sprawowane będą od poniedziałku do soboty po wieczornej mszy świętej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa popołudniowego. We wtorek będziemy się modlili w sposób szczególny w intencji naszych mam, a w sobotę w intencji neoprezbiterów, którzy właśnie w tym dniu przyjmą święcenia kapłańskie.
  3. Od poniedziałku do soboty na godzinę przed wieczorną mszą świętą odbywać się będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, którą będziemy kończyli 15 min. przed mszą nowenną do Ducha Świętego. Codzienna adoracja jest zalecona przez Biskupa Opolskiego i będziemy ją praktykowali aż do odwołania.
  4. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i środę po nabożeństwie. Proszę się zgłaszać głównie w sprawach, których nie można załatwić telefonicznie.
  5. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary na kościół do skarbon w kościele lub przelewem.
  6. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego, a w nim między innymi o znakach poprzedzających koniec świata.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać także za przycięcie żywopłotu wokół kościoła. Jest to wspaniałe, że wiele rzeczy dzieje się samo i są w naszej wspólnocie osoby, które z odpowiedzialnością, bez zachęcania, dbają o nasze miejsca święte. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy osoby spoza grupy ryzyka z ul. J. Kani 1-20.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski

tel.: 77 5466422

e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

Jeżeli chcesz odliczyć darowiznę od podatku, dopisz w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego