Ogłoszenia parafialne 25 kwietnia 2021 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory wielkanocne o godz. 15:30.
  2. Spotkanie dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy i wszystkich zainteresowanych odbędzie się w Domu spotkań w środę o godz. 19:00. Przypomnijmy: Termin wyjazdu na pielgrzymkę do Fatimy to 17-24 lipca br. W  programie Fatima, Santigo de Compostela, Porto, Coimbra, Lizbona i inne. Koszt wyjazdu to 3500 PLN i 70 Euro. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. odbędzie się w kościele w piątek po mszy świętej szkolnej.
  4. Od przyszłej soboty rozpoczynamy miesiąc maj, a wraz z nim nabożeństwa majowe. Msze święte w maju sprawowane będą wieczorem. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiali od poniedziałku do piątku po mszach świętych wieczornych, w sobotę o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 15:30. Zapraszamy.
  5. Najbliższa sobota jest pierwszą w miesiącu maju. Z tej okazji o godz. 9:00 rozpocznie się obchód chorych, według grafiku sprzed miesiąca. Kto chciałby nanieść zmiany proszony jest o kontakt.
  6. Od przyszłej niedzieli aż do odwołania nabożeństwo i msza św. popołudniowa w niedzielę będą sprawowane na placu w Grabowie.
  7. Przypominamy, że w nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć jedynie 25 osób. Liczymy na współpracę i wyrozumiałość.
  8. W najnowszym Gościu niedzielnym o najstarszym kościele w Polsce oraz o  kierownictwie duchowym. Jest też Mały Gość poświęcony św. Józefowi.
  9. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i obejściu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul.  Lompy i Klimasa.
  10. W trwającym Roku św. Józefa w kościołach stacyjnych zaplanowano następujące stałe nabożeństwa:
  • Jemielnica: w każdą środę o godz. 18:30 (od maja) Msza św. wotywna + nabożeństwo; w  niedziele (od 1 maja do 31 października) możliwość zwiedzenia kościoła z  przewodnikiem i indywidualnego nawiedzenia (prosimy o kontakt z duszpasterzami parafii);
  • Prudnik-Las: w każdą środę o godz. 18:00 Msza św. wotywna w intencji próśb i  podziękowań wraz z nabożeństwem; w ciągu dnia kościół jest otwarty, istnieje możliwość oprowadzenia po świątyni i skorzystania z sakramentu pokuty;
  • Opole-Szczepanowice: w pierwszą środę miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17:30 nabożeństwo do św. Józefa, o 18:00 Msza św. z homilią.

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski