Ogłoszenia parafialne 29 maja 2022 r.

1. Zachęcamy do udziały w ostatnich nabożeństwach majowych. Od czerwca modlić się będziemy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą po mszy świętej, chyba że inaczej zaznaczono w porządku intencji.
  2. Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w Dni krzyżowe przez uczestnictwo, noszenie figur, przystrojenie krzyży i przygotowanie placu w  Grabowie.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach związanych z tymi dniami. W sobotę o  godz. 9:00 rozpocznie się obchód chorych.
  4. W niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a w naszej parafii jest to jednocześnie dzień I Komunii świętej. Dzieci przygotowujące się do tej uroczystości zapraszamy na próby w środę o godz. 16:30 oraz w piątek po mszy świętej szkolnej w kościele. W piątek o godz. 16:00 odbędzie się spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych. Zachęcamy wszystkich do modlitwy za dzieci pierwszokomunijne, a są to: Rozalia, Mateusz, Julia, Mateusz, Julia, Alan, Julia, Kuba, Krzysiek, Milena, Paula, Dawid, Marcin, Stella, Natalia, Aniela, Hania, Julia, Sara, Sebastian, Alan.
  5. Można dopisywać się do listopadowej pielgrzymki do Ziemi Świętej na razie na listę rezerwową, jeśli jednak zbierze się wystarczająca liczba osób, to powstanie osobna grupa z naszej parafii. Prosimy o sprawne podejmowanie decyzji.
  6. Do połowy czerwca potrwa konkurs na nazwę naszej gazetki parafialnej. Propozycje mogą nadsyłać wszyscy na messengera oraz e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl. Już pojawiły się pierwsze propozycje.
  7. Duszpasterstwo Mniejszości Narodowych i Etnicznych zaprasza w niedzielę 5  czerwca 2022 r. do udziału w Pielgrzymce Mniejszości na Górę Świętej Anny.
  1. Bóg zapłać osobom, które zadbały o nasz kościół w minionym tygodniu. O gruntowne posprzątanie kościoła oraz obejścia prosimy w tym tygodniu rodziców dzieci, które za rok przystąpią do I  Komunii świętej.

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego