Ogłoszenia parafialne 3 października 2021 r.

1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 15:30 sprawowane są nabożeństwa różańcowe. W środę wieczorem mały eksperyment – o godz. 20:30 zapraszamy na różaniec dla zapracowanych.
  3. Uczniów klasy ósmej, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Domu Spotkań, we wtorek o godz. 18:45.
  4. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam na spotkanie w Domu spotkań w środę o godz. 19:00.
  5. Wyjazd do Krzeszowa rozpoczyna się o godz. 7:00 na parkingu przed kościołem. Chętnych pielgrzymów zapraszamy też na mszę świętą o godz. 6:30.
  6. W przyszłą niedzielę nasze Marianki będą rozprowadzały po mszach świętych kremówki w paczkach po dwie sztuki. Koszt paczki to 8 zł. Dochód ze sprzedarzy przeznaczony zostanie na Dzieci Marii (czyli Marianki).
  7. Za tydzień przed kościołem zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundację wspierającą uzdolnionych uczniów. Z tej razji zbiórka na cele remontowe odbędzie się w innym terminie.
  8. W kościele pojawiły się skarbony. Zastąpiły one koszyczek, który stał na ostatniej ławce. Fundatorowi skarbon serdecznie dziękujemy.
  9. W niedzielę 24 października organizujemy seans najnowszego filmu pt.  „Fatima”. Seans odbędzie się w kinie Helios w CK Karolinka w Opolu. Zapisy w zakrystii po msza świętych. Przy zapisach należy opłacić bilet: 14 zł, oraz zostawić informację, czy jedzie się własnym środkiem transportu, czy też nie. Ilość miejsc ograniczona.
  10. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i  obejściu. Szczególnie dziękujemy Paniom dekoratorkom, które w wrześniu poświęciły bardzo dużo czasu na przygotowanie kolejnych uroczystości.
  11. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul.  Ligonia i Konopnickiej.
  12. Pragnę z serca podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie modlitwą, dobrym słowem i gestem w czasie izolacji domowej. Jestem też wdzięczny księżom, którzy w tym czasie mnie zastępowali. Szczęśliwie wszystko dobrze się skończyło. Bóg zapłać! – ks. Sylwester Pruski

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00 – 17:20 i czwartek: 8:45-10:00