Ogłoszenia parafialne 3 stycznia 2021 r.

1. Dziś o godz. 15:30 nieszpory kolędowe.
  2. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek po wieczornej mszy świętej i w czwartek po porannej mszy świętej.
  3. Kolekta z uroczystości Objawienia Pańskiego zostanie przekazana na misje.
  4. W uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się po każdej mszy świętej poświęcenie kredy, kadzidła i wody.
  5. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Okazja do Adoracji Najświętszego sakramentu od godz. 17:00.
  6. W przyszłą niedzielę, zgodnie z przepisami liturgicznymi, kończymy oficjalnie okres Bożego Narodzenia. Jednak w Polsce jest zwyczajem, że kolędy śpiewa się do święta ofiarowania pańskiego.
  7. W przyszłą niedzielę kończymy msze święte w intencji mieszkańców naszej parafii. Bóg zapłać za wspólne spotkania modlitewne ? myślę, że były one bardzo budujące. Ponieważ ministranci nie mieli okazji chodzić po kolędzie będzie okazja by wesprzeć ich datkiem po każdej mszy świętej.
  8. Z racji Roku Św. Józefa jedną środę w każdym miesiącu będziemy poświęcali Patronowi Rodzin ? będzie sprawowana msza święta z formularza o św. Józefie.
  9. Do pobrania jest druga tura materiałów dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Odsyłam do segregatora w koty.
  10. Przypominamy: od nowego roku zmienia się porządek mszy świętych: w poniedziałek o 7:00, we wtorek i środę o 18:00, w czwartek o 8:00, a w dalszym ciągu tygodnia msze pozostaną bez zmian.
  11. Świąteczny numer Gościa niedzielnego był numerem podwójnym stąd w tym tygodniu nie ma jeszcze nowego numeru czasopisma.
  12. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Przedszkolnej i J. Kani nr. 31-40.
  1. Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło