Ogłoszenia parafialne 4 lutego 2024 r.

1. W przyszłą niedzielę 11 lutego, przed kościołem, odbędzie się zbiórka na cele remontowe.
  2. Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w rozbiórkę dekoracji świątecznej w kościele. Prace przebiegły bardzo sprawnie.
  3. Poszukiwany jest mężczyzna, który chciałby dołączyć do męskiej róży różańcowej. Prosimy o kontakt z proboszczem lub p. Janem Mateją.
  4. W najbliższą niedzielę 11 lutego kończy się zbiórka złomu woskowego oraz złomu ze złota na rzecz odnowy monstrancji i kielicha.
  5. Nauki przedślubne odbędą się w Kamieniu Śląskim w Alwerni św. Jacka (budynek w placu naprzeciw plebanii) w dniach 17 lutego i  9  marca w godz. 14:00-16:00. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przybyć.
  6. Kancelaria parafialna w dniach 6-7 lutego będzie nieczynna.
  7. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 22-25 lutego i poprowadzi je ks. Marcin Cytrycki, proboszcz parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gosławicach oraz dyrektor Wydawnictwa Świętego Krzyża. Zachęcamy do zorganizowania sobie czasu, by móc uczestniczyć w naukach i nabożeństwach.
  8. Bóg zapłać parafianom, którzy zadbali o porządek w naszym kościele parafialnym. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Dzierżonia 22-43.