Ogłoszenia parafialne 4 września 2022 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  2. Po mszach niedzielnych zapraszamy dzieci do zakrystii po odbiór owieczki.
  3. Tegoroczne dożynki parafialne i wiejskie odbędą się w dniach 10-11 września. Informacje o ich przebiegu znajdują się na plakatach oraz w porządku intencji. Zachęcamy do przygotowania korowodu. Trwa też zbiórka nagród na cegiełki. Nagrody można przynosić do pana Sołtysa bądź na probostwo. Jeżeli ktoś chciałby dołożyć się do dekoracji ołtarza swoimi plonami, to jest taka możliwość.
  4. W dniach 8-11 września odbędzie się Wielki Odpust Kalwaryjski ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego na Górze Świętej Anny. Jak co roku udajemy się w piątek 9 września na obchody kalwaryjskie dołączając do parafii Wysoka. Wyjazd po mszy świętej o godz. 8:30. Zapisy w zakrystii tylko do niedzieli 4 września.
  5. Rodziców dzieci, które w 2023 r. przystąpią w naszej parafii do I Komunii świętej prosimy o wypełnienie do 11 września br. formularza zgłoszeniowego zamieszczonego w aktualnościach na naszej stronie internetowej.
  6. Za tydzień kolekta na cele remontowe. Zebrane środki przeznaczone zostaną na wymianę ogrzewania w kościele.
  7. Bóg zapłać p. Arturowi Palmerowi za montaż armatury w ubikacji w Domu Marii. Dziękujemy też p. Irenie Krancioch, która zrobiła tam porządki.
  1.   Bóg zapłać składamy parafianom, którzy posprzątali kościół, a także jego obejście. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Ligonia i Konopnickiej. ​

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła, ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: środa 24 sierpnia po mszy do 19:30 i czwartek 25 sierpnia godz. 8:45-10:00;

tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl / nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego