Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Parafia Św. Piotra i Pawła w Nakle

Transmisja na YouTube

Klinkij logo poniżej

Ogłoszenia parafialne 5 czerwca 2022 r.

 1. Zachęcamy do udziały w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą po mszy świętej, chyba że inaczej zaznaczono w  porządku intencji.
 2. Kończymy okres wielkanocny. Pozostanie po tym czasie jeden ślad w liturgii – po ewangelii następować będzie kilka minut milczenia dla rozważania Słowa Bożego. Takie milczenie pojawi się także na koniec uwielbienia, po komunii świętej.
 3. Od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na msze wieczorne w ramach białego tygodnia. We środę będziemy mieli gościa specjalnego – misjonarza z Peru ks. Pawła Chudzika.
 4. W najbliższą sobotę 11 czerwca Rada Sołecka zaprasza na oficjalne otwarcie placu zabaw przy ul. Raszowskiej. Rozpoczęcie o godz. 16:00, a wśród atrakcji będą: „dmuchańce”, malowanie twarzy i występy artystyczne dzieci z naszej PSP.
 5. W najbliższą niedzielę przed kościołem zbiórka na cele remontowe.
 6. Zapraszamy na seans filmu „Żywy” (trailer na naszej stronie parafialnej), który odbędzie się w niedzielę 19 czerwca ok. 18:30. Zapisy w zakrystii. Cena: 14 zł.
 7. Można dopisywać się do listopadowej pielgrzymki do Ziemi Świętej na razie na listę rezerwową. Prosimy o sprawne podejmowanie decyzji.
 8. Trwają zapisy na wycieczkę młodych do Austrii w terminie 22-27 sierpnia.
 9. Do połowy czerwca trwa konkurs na nazwę naszej gazetki parafialnej. Propozycje mogą nadsyłać wszyscy na messengera oraz adres e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl.
 1. Bóg zapłać rodzicom przyszłorocznych dzieci pierwszokomunijnych, którzy posprzątali generalnie kościół, a także jego obejście i plac plebanijny. O posprzątanie kościoła prosimy w tym tygodniu parafian z ul. Kani nr. 41-55.

  Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

  ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

  Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

  tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl

  nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

  W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego  Na zdjęciu detal z monstrancji znajdującej się w skarbcu przy bazylice w Nysie.