Ogłoszenia parafialne 9 maja 2021 r.

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo majowe o godz. 15:30 w Grabowie.
  2. Dziś przed kościołem odbędzie się zbiórka na cele remontowe. W Grabowie na ten cel zostanie przeznaczona kolekta.
  3. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na remont katedry.
  4. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje, czyli tzw. Dni krzyżowe. Od poniedziałku do środy odbędą się przed wieczorną mszą św. błagalne procesje do krzyży.
  5. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O poniesienie figury poprosimy matki.
  6. Spowiedź dzieci przed pierwszą Komunią świętą odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 w kościele.
  7. Msze święte w maju są sprawowane wieczorem. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiali od poniedziałku do piątku po mszach świętych wieczornych, w sobotę o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 15:30.
  8. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do Sakramentu Eucharystii, a są to: Zuzia, Paweł, Agatka, Julka, Paweł, Alan, Michał, Antosia, Mateusz i Janek.
  9. Nabożeństwo i msza św. popołudniowa w niedzielę są sprawowane na placu w Grabowie.
  10. W naszym kościele mogą być obecne 34 osoby. Pod chórem w koszyczku znajdują się kartki z numerami, które wchodzący do kościoła powinni zabrać do ławki i oddać wychodząc. Jeżeli w koszyczku nie będzie kartek, to nie można już wejść do kościoła.
  11. Zachęcamy do lektury Gościa niedzielnego, a w nim o darze starości oraz o objawieniach maryjnych.
  12. Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o porządek w naszej świątyni i obejściu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul.  Dzierżonia nr. 22-43.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła

ul. Raszowska 3, Nakło