Ogłoszenia parafialne 9 października 2022 r.

1. O godz. 15:30 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec odmawiamy o godz. 17:30.
  2. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka z przeznaczeniem na pomoc rodzinie pana sołtysa z Grabowa. Wszystkim z góry dziękujemy za okazane serce i współczucie.
  3. Ponieważ w czwartek odbywa się nabożeństwo fatimskie na katechezę dla dorosłych zapraszamy wyjątkowo w środę o godz. 19:00 do Domu Marii.
  4. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w intencji rodzin z tej racji nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17:30.
  5. Spotkanie zespoły dziecięcego w Domu Marii w sobotę o godz. 13:00. Zapraszamy wszystkie dzieciaki chętne do wspólnego śpiewania.
  6. W piątek o godz. 19:00 zapraszamy młodzież na spotkanie w Domu Marii.
  1. Przyszła niedziela, to Niedziela Papieska. Przed kościołem po mszach będzie można nabyć kremówki. Dochód przeznaczony będzie na Dzieci Maryi.
  2. Bóg zapłać składamy Panom Andrzejowi i Kamilowi Patoła, Arturowi Palmerowi oraz Józefowi i Rafałowi Jaksy, którzy zaangażowali się w demontaż kotła w kościele.
  3. W zakrystii można zakupić kalendarze z Ewangelią na każdy dzień z wydawnictwa św. Pawła w cenie 12 zł lub 22 zł, oraz Kalendarz rolnika w cenie 35 zł.
  4. Bóg zapłać składamy parafianom, którzy posprzątali kościół, a także jego obejście. O  posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kościuszki, Wiśniowej i Kopalińskiej.

Rzymskokatolicka Parafia Św. Piotra i Pawła, ul. Raszowska 3, Nakło, 46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: środa po mszy do godz. 19:30 i czwartek godz. 8:45-10:00;

tel.: 77 5466422 / e-mail: kancelaria@parafianaklo.pl / nr konta: 87 8884 1027 2003 0019 0150 0001

W celu odliczenia darowizny od podatku, należy dopisać w tytule przelewu: Na cele kultu religijnego