Ogłoszenia parafialne 24 stycznia 2021 r.

1.      Dziś dzień Solidarności z Chorwacją. Modlimy się w intencji wszystkich poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi, a przed kościołem można wesprzeć zbiórkę organizowaną przez Caritas Diecezji Opolskiej, a przeznaczoną na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi Chorwatom.

2.      Zapraszamy na nieszpory dziś o 15:30.

3.      Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam w środę po mszy świętej wieczornej do kościoła parafialnego na spotkanie formacyjne.

4.      W naszym dekanacie, w kościele parafialnym w Kamieniu Śląskim odbędą się nauki przedślubne w dniach 20 lutego i 13 marca br. o godz. 14:00.

5.      W najbliższą sobotę spotkamy się o godz. 14:00 na cmenatrzu by uczcić pamieć ofiar Tragedii Górnośląskiej.

6.      24 stycznia br. przypada Niedziela Słowa Bożego. W tym dniu jesteśmy zachęcani do lektury Pisma Świętego.

7.      Bóg zapłać panu Piotrowi Pierończykowi za wykonanie prac przy ogrzewaniu w kościele.

8.      W związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 istnieje możliwość zapewnienia transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień.

Osoby uprawnione do dowozu do punktów szczepień:

?       osoby niepełnosprawne, tj. posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;

?       osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.

Osoby zainteresowane dowozem proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tarnowie Opolskim, ul. Cmentarna 5, tel. 77 400 35 50 czynny w godzinach pracy ośrodka: poniedziałek 7.00 ? 16.00; wtorek ? czwartek 7.00 ? 15.00; piątek 7.00 ? 14.00

9.      Można nabyć Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.

10.    Bóg zapłać składamy parafianom, którzy zadbali o naszą świątynię oraz obejście w minionym tygodniu. O posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Polnej.

ul. Raszowska 3, Nakło

46-050 Tarnów Opolski

Kancelaria parafialna czynna: wtorek: 16:00-17:20; czwartek: 8:45-10:00.