Podziękowania ks. Marka Sobotty

Parafia rzymskokatolicka Świętych Piotra i Pawła Nało
Czcigodni Parafianie!

Bardzo dziękuję za piękną niedzielę misyjną jaką przeżyłem w Waszej Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Nakle.
Jestem bardzo wdzięczny Księdzu Proboszczowi Sylwestrowi Pruskiemu za zaproszenie, gościnność i wielkie wsparcie jakie otrzymałem a Wam Kochani Parafianie serdecznie dziękuję za modlitwę i wsparcie materialne jakich udzieliliście mojej misyjnej pracy, którą pełnię w parafiach Dagua i But w Papui - Nowej Gwinei.
Wasza ofiara złożona 21 maja, wyniosła 6 963, 74 złotych i 110 Euro. Jest to ogromne i bardzo hojne wsparcie, które pragnę przeznaczyć na wykończenie Centrum Edukacyjnego "Kolopogun" z kuchnią i stolarnią w But, dalsze wyposażenie Szkoły Muzycznej "Manui" w Dagua oraz inne inwestycje i remonty w parafiach gdzie posługuję.
W imieniu moich parafian i własnym serdecznie Wam dziękuję i zapewniam o pamięci w modlitwie, szczególnie podczas Mszy świętych sprawowanych w każdą pierwszą sobotę miesiąca, które ofiarowuję w intencji Dobrodziejów misji świętych, a zatem i w Waszej!
Z wdzięcznością i misyjnym błogosławieństwem - ks. Marek Sobotta

DAGUA CATHOLIC PARISH