Prace zabezpieczające na wieży

Zakończyły się prace zabezpieczające mechanizmy dzwonów i zegarów przed szkodliwym działaniem gołębi i innego ptactwa. Na zdjęciach można zobaczyć resztki brudu, wnętrze wieży na poziomie dzwonów (na mechanizmie widać pierze, które było wszędzie i kleiło się do smaru). Na jednym ze zdjęć widać dotyczchasowe siatki ochronne, które były zamontowane od środka wieży. Są też widoczne tarcze zegarów przed założeniem siatek ochronnych. W pracach wzięli udział: p. Roland Zawierucha wraz z firmą - wykonawcy prac, p. Piotr Mientus - wykonawca siatek i p. Jerzy Bartek, który przy okazji dokonał przeglądu oświetlenia tarcz zegarowych. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za wykonane prace. Bóg zapłać.