Żywy

Zapraszamy na seans filmu "Żywy". Film przedstawia prawdziwe historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć. Niewierzący student medycyny, dziewczyna, której chłopak zginął w wypadku czy młody gangster przeżywają najbardziej zaskakujące i niespodziewane spotkanie.

„Żywy” to apologia praktyki adoracji Najświętszego Sakramentu. Po obejrzeniu tego obrazu zapragniecie podobnego spotkania! To filmowe zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii; spotkania, które na zawsze odmieni Wasze życie.

Seans w kinie Helios Opole w niedzielę 19 czerwca ok. godz. 18:30. Dojazd we własnym zakresie. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Zapisy w kancelarii. Cena biletu to 14 zł. płatne przy zapisach.