Intencje mszalne 2-9 sierpnia 2020 r.

2 - 9 sierpnia 2020 r.

Poniedziałek  3 sierpnia 2020 r.

18:00 ? Za zmarłych rodziców Zofię i Franciszka Mosz, teściów Franciszkę i Jana Mientus, brata Pawła, siostry Klarę i Łucję i za zmarłych z pokrewieństwa.

Wtorek          4 sierpnia 2020 r.  Św. Jana Marii Vianneya

7:00  ? Z okazji wspomnienia św. Jana Marii Vianneya, patrona Wspólnoty Modlitewnej ?Margaretka?, w intencji wszystkich kapłanów.

Środa              5 sierpnia 2020 r.

7:00  ? Za zmarłych rodziców Marię i Jerzego Korzeniec, Agnieszkę i Jana Malorny i krewnych z obu stron.

Czwartek       6 sierpnia 2020 r.  Święto Przemienienia Pańskiego

8:30  ? Przez wstawiennictwo św. Judy Tadeusza w intencji jego czcicieli.

17:00 ? Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi do godz. 17:35. Przed Eucharystią Godzina Święta.

18:00 ? W intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.

Piątek             7 sierpnia 2020 r.

7:00  ? W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17:00 ? Z okazji urodzin w rodzinie Korzeniec z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie.

Sobota            8 sierpnia 2020 r.  Św. Dominika

18:00 ? W intencji Justyny i Pawła Blaik z okazji 10. rocznicy ślubu, a także o Boże błogosławieństwo dla dzieci.

XIX Niedziela Zwykła         9 sierpnia 2020 r.

8:00  ? Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Edeltraudy Bartoszek i za zmarłego męża Gerharda z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

10:00 ? Ku czci św. Józefa z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Józefa Szlapy z okazji urodzin i dla całej jego rodziny.

Nabożeństwa nie będzie.

16:00 ? W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinach Baliga, Grabowska i Kampa i za zmarłych z tych rodzin.